Nazmi Başar | Abiye Gelinlik
Nazmi Başar | Abiye Gelinlik
Hakkımızda

  Mağazamız 1959 yılından günümüze  Abacılar Caddesinde NAZMİ BAŞAR ismi ile tekstil perakendeceiliğinde faaliyet göstermektedir.Kaliteli ürün çeşidi ve uygun fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bölgesinin ve Yunanistandan gelen müşterilerinin düğün alışverişinde ki önemli adresi olma özelliğini üç kuşaktır devam ettirmektedir.
Modern zamanın trendini yakalamak adına online satış mağazasını da sizlerin ilgi ve beğenisine sunarak, sizlerle daha hızlı ve güvenilir ilişkiler kurmak ve bu doğrultuda alışveriş ihtiyaçlarınızı belirlemek öncelikli hedefimizdir. NAZMİ BAŞAR ailesine dahil olan siz değerli üyelerimiz her geçen gün artan ürün yelpazesine ulaşma ayrıcalığını yaşayacak ve güzel Türkiyemizin tüm il ve ilçelerinden  www.nazmibasar.com.tr adresini tıklayarak anında modayı satın alabileceksiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et